Chimica

Macchine

Al momento la nostra offerta di oltre 750.000 articoli provenienti da più di 170 fornitori più grandi del mondo. Questa offerta è costantemente rifornito per coprire tutte le esigenze dei nostri partner commerciali.

Torna alla gamma

CARTECHNIC

CARTECHNIC nabízí následující skupiny výrobků: oprava a servis, motorové, převodové a hydraulické oleje, oleje do klimatizací, žárovky, autokosmetiku, stěrače, startovací baterie a mnoho dalšího. Nabízí výrobky za nižžsí ceny, ale kavlitativně rovnocené k existujícím prémiovým značkám.

HEPU

HEPU® je známý výrobce vysoce kvalitních vodních čerpadel pro motorová vozidla, který se může chlubit více než 40 letou tradicí. Know-how, komplexní kvalita výrobků, vysoká spolehlivost dodávek a úzké vztahy se zákazníky z nich dělají předního německého výrobce vodních čerpadel, jehož výrobky se prodávají po celém světě. Nabízí však také oleje, různé kapaliny a podobně.

CRC Industries Europe

CRC Industries Europe vyrábí a dodává široký sortiment chemických výrobků. Společnost je součástí CRC Industries, Inc World-Wide.

Comma

Sortiment výrobků od společnosti Comma zahrnuje vše od kvalitních motorových olejů až po autošampón. Comma je technickým partnerem Formule 2.